Witryna i podstrony lub jej komponenty mogą zbierać Twoje dane pod postacią ciasteczek (Cookies). Poruszanie się po witrynie oznacza Twoją pełną akceptację ich zbieranie.

baner fb warsztaty

"Klasa Owadów" - rozwiązanie

Opublikowano: czwartek, 28, styczeń 2016

Szanowni uczetsnicy (całych dwoje ;) ), bardzo dziękuję za nadesłanie prac. Dziękuję wychowawczom za dosłanie formularzy.

Tytułem wstępu cieszą mnie prace, gdyż wywołały szczery uśmiech radości na mej twarzy, co z kolei smuci, to tak skromne zaangażowanie, mimo usilnych prób dotarcia do różnych szkół. Miejmy nadzieję, że następnym razem będzie "lepiej".

Niniejszym ogłaszam, iż

I miejsce zajęła praca Bartłomieja I. z klasy VI B, SP 17 w Zielonej Górze.

II miejsce zajęła praca Roksany D. z klasy IV B, SP 17 w Zielonej Górze.

(nazwisk nie podaję publicznie celowo)

Wobec powyższego zawiadamiam, że klasie VI B (SP 17 ZG) przysługuje umówienie się na darmową lekcję z odbiorem jaj D. gigantea i kalendarza na 2016 rok, do czego zachęcam panią Wychowawczynię, zaś klasie IV B (SP 17 ZG) przysługuje rabat 50% na godzinną lekcję i oczywiście kalendarz ścienny na 2016 rok. Mam nadzieję, że Wychowawcy skorzystają z przysługujących ich klasom nagród.

Choć to jedyne dwie prace, a wynik (jak każdego konkursu) może jednych dziwić, innych nie, uzasadnię wybór w taki sposób - jestem zwolennikiem drastycznego przestrzegania zasad regulaminu, a praca Roksany nie spełniła wymogu "Praca [...] w formacie A-3  [...]". Niezależnie, gratuluję uczestnikom :)

Pozdrawiam serdecznie

Sebastian Pilichowski.

1stplace ko16

I miejsce, "Szkoła widziana oczami mrówki"

2ndplace ko16

II miejsce, "Oczami owada"

Odsłony: 565