Witryna i podstrony lub jej komponenty mogą zbierać Twoje dane pod postacią ciasteczek (Cookies). Poruszanie się po witrynie oznacza Twoją pełną akceptację ich zbieranie.

baner fb warsztaty

O usługach

Kategoria: Żywa Edukacja - oferta Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015 Sebastian

baner fb 04


Szanowni Państwo,

zapraszam do skorzystania z oferty zajęć przyrodniczych. Wśród proponowanych zajęć znajdziecie Państwo tematy zoologiczne, botaniczne, związane z zagadnieniami ochrony środowiska, przyrody i ekologii. Ponadto lista tematów obejmuje warsztaty z rozpinania owadów, preparacji aparatu gębowego owadów oraz... (no właśnie, lista stale się powiększa).

Znakiem rozpoznawczym Żywej Edukacji są lekcje o owadach, w których uczestniczą żywe okazy. 

Zachęcam do przejrzenia wybranych zdjęć tutaj [proszę kliknąć].

Cel, jaki przyświecał założeniu działalności był prosty i szeroki - uświadamiać, uwrażliwiać i powiększać wiedzę o przyrodzie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie ma barier wiekowych, aby poznawać przyrodę, jej piękno i problemy. 

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani moimi odwiedzinami w Państwa przedszkolu, szkole, czy jakiejkolwiek placówce, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (724 971 884) lub wiadomość z propozycją terminów, do których będę mógł się odnieść pod adres:

           

 

 

 

fb logo

ig logo

WordPress logo

 cake chart 022018

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


W poszczególnych zakładkach odpowiadających etapom kształcenia znajdują się opisy proponowanych zajęć wraz z czasem trwania i cennikiem. Istnieje możliwość uzgodnienia tematów na życzenie. Zachęcam do stałej lub cyklicznej współpracy (atrakcyjne ceny, rabaty).


PROPOZYCJE ZAJĘĆ: 


biv v17 01 

lekcja 270415 01


Zachęcam do śledzenia bloga przyrodniczego na tej stronie, koncie Facebook (kliknij), Instagram (kliknij) oraz WordPress (kliknij).

W przypadku grup spoza granic administracyjnych miasta Zielona Góra ustalana jest indywidualnie opłata dodatkowa związana z kosztami przyjazdu.

Kwota płatna przelewem lub gotówką. Jako potwierdzenie wystawiam fakturę (podmiot zwolniony z VAT).


  REGULAMIN (proszę kliknąć)  

061017 04 eurycantha calcarata ssp 001

 

Odsłony: 6549