baner fb warsztaty

Ogłoszenie konkursu plastycznego "Oznaki wiosny"

Opublikowano: czwartek, 18, luty 2016

KONKURS PLASTYCZNY dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i GIMNAZJÓW
z ZIELONEJ GÓRY i okolic

Z dniem 19 II 2016 Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski (dalej Organizator) ogłasza konkurs dla klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz grup z placówek i świetlic wychowawczo-edukacyjnych, obejmujących grupy wiekowe uczniów szkoły podstawowej (6-13 lat) lub gimnazjum (14-16) [wówczas zgłasza się dana grupa wychowawcza].

Niniejsze placówki muszą znajdować się na terenie:

  1. Zielonej Góry (w rozumieniu granic administracyjnych po fuzji z początkiem 2015 roku),
  2. miejscowościach: Płoty, Przytok, Świdnica,
  3. Nowej Soli, Sulechowa*

Przedmiot konkursu:

Praca plastyczna w technice dowolnej w formacie A-3 (rysunek w kolorze, czerni, kolaż, wyklejanka itd.) na temat "Oznaki wiosny w przyrodzie". Interpretacja hasła konkursowego dowolna, aczkolwiek nawiązująca do elementów przyrody ożywionej i nieożywionej wobec nadchodzącej wiosny.

Czas trwania konkursu: 19 II 2016 - 31 III 2016.

ilustracja kon wiosna 16 s

Zasady:

1. Każda klasa może dostarczyć maksymalnie trzy prace. Autor lub autorzy prac muszą uczęszczać do tej samej klasy / grupy.

2. Prace winny być dostarczone do dnia 31 III 2016 na adres: Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski, Zielona Góra 66-002, Stary Kisielin - Szkolna 35 pocztą z dopiskiem "Oznaki wiosny", wraz z wypełnionym przez wychowawcę formularzem zgłoszeniowym (kliknij tu,  by pobrać).

3. Adresat winien zadbać o odpowiednie opakowanie pracy celem uniknięcia uszkodzeń. Uszkodzenia mogą wpłynąć na ocenę pracy przez Organizatora.

4. Prace powinny być oryginalne, tzn. wykonane faktycznie przez autorów wskazanych w formularzu zgłoszeniowym i nigdy wcześniej niepublikowane.

5. Nadesłane prace nie zostają zwrócone.

6. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z ich publikowaniem na stronach i w materiałach Żywej Edukacji - Sebastian Pilichowski, zgodnie z poszanowaniem praw autorskich, tj. ze wskazaniem autorów prac.

7. Nagrody**:

I miejsce: 75% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Trzy młode straszyki diabelskie Peruphasma schultei, odmiana różowoskrzydła, do hodowli klasowej. Kalendarz ścienny.

II miejsce: 50% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Kalendarz ścienny.

III miejsce: 30% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Kalendarz ścienny.

zobacz galerię straszyka diabelskiego (nagroda 1.) [kliknij]

galeria zdjęć z zajęć z bezkręgowcami [kliknij]

8. Organizator nadaje sobie prawo do nadania wyróżnień indywidualnych autorom prac.

9. Nagrody przyznawane są klasie, nie zaś indywidualnie dyrektorom placówek, uczniom, nauczycielom itd.

10. Rozstrzygnięcie konkursu: 5 IV 2016.

11. Doręczenie nagród odbędzie się w ciągu 14 dni od rozstrzygnięcia konkursu, z zastrzeżeniem, że uzgodnienie terminu lekcji zależy zarówno od możliwości czasowych Organizatora i klasy, toteż realizacja zajęć za porozumieniem stron może odbyć się do dnia 30 IV 2016 włącznie lub po wzajemnych ustaleniach w późniejszym terminie.

12. Prace naruszające dobre obyczaje, obraźliwe, rasistowskie itd. mogą zostać zgłoszone do właściwych organów administracji publicznej.

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przez Facebooka: www.facebook.com/zywaedukacja <kliknij>


* do ceny zajęć danego dnia należy doliczyć 20 zł, niezależnie od liczby zamówionych zajęć; zgodnie z dostępną na stronie OFERTĄ

** upusty nie kumulują się z promocjami i obniżkami wynikającymi z innych zmian w ofercie – dotyczą cen podstawowych

Odsłony: 660