Witryna i podstrony lub jej komponenty mogą zbierać Twoje dane pod postacią ciasteczek (Cookies). Poruszanie się po witrynie oznacza Twoją pełną akceptację ich zbieranie.

baner fb warsztaty

Ogłoszenie konkursu plastycznego "Oznaki wiosny"

Opublikowano: czwartek, 18, luty 2016

KONKURS PLASTYCZNY dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i GIMNAZJÓW
z ZIELONEJ GÓRY i okolic

Z dniem 19 II 2016 Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski (dalej Organizator) ogłasza konkurs dla klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz grup z placówek i świetlic wychowawczo-edukacyjnych, obejmujących grupy wiekowe uczniów szkoły podstawowej (6-13 lat) lub gimnazjum (14-16) [wówczas zgłasza się dana grupa wychowawcza].

Niniejsze placówki muszą znajdować się na terenie:

  1. Zielonej Góry (w rozumieniu granic administracyjnych po fuzji z początkiem 2015 roku),
  2. miejscowościach: Płoty, Przytok, Świdnica,
  3. Nowej Soli, Sulechowa*

Przedmiot konkursu:

Praca plastyczna w technice dowolnej w formacie A-3 (rysunek w kolorze, czerni, kolaż, wyklejanka itd.) na temat "Oznaki wiosny w przyrodzie". Interpretacja hasła konkursowego dowolna, aczkolwiek nawiązująca do elementów przyrody ożywionej i nieożywionej wobec nadchodzącej wiosny.

Czas trwania konkursu: 19 II 2016 - 31 III 2016.

ilustracja kon wiosna 16 s

Zasady:

1. Każda klasa może dostarczyć maksymalnie trzy prace. Autor lub autorzy prac muszą uczęszczać do tej samej klasy / grupy.

2. Prace winny być dostarczone do dnia 31 III 2016 na adres: Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski, Zielona Góra 66-002, Stary Kisielin - Szkolna 35 pocztą z dopiskiem "Oznaki wiosny", wraz z wypełnionym przez wychowawcę formularzem zgłoszeniowym (kliknij tu,  by pobrać).

3. Adresat winien zadbać o odpowiednie opakowanie pracy celem uniknięcia uszkodzeń. Uszkodzenia mogą wpłynąć na ocenę pracy przez Organizatora.

4. Prace powinny być oryginalne, tzn. wykonane faktycznie przez autorów wskazanych w formularzu zgłoszeniowym i nigdy wcześniej niepublikowane.

5. Nadesłane prace nie zostają zwrócone.

6. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z ich publikowaniem na stronach i w materiałach Żywej Edukacji - Sebastian Pilichowski, zgodnie z poszanowaniem praw autorskich, tj. ze wskazaniem autorów prac.

7. Nagrody**:

I miejsce: 75% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Trzy młode straszyki diabelskie Peruphasma schultei, odmiana różowoskrzydła, do hodowli klasowej. Kalendarz ścienny.

II miejsce: 50% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Kalendarz ścienny.

III miejsce: 30% upustu na lekcję z udziałem żywych bezkręgowców. Kalendarz ścienny.

zobacz galerię straszyka diabelskiego (nagroda 1.) [kliknij]

galeria zdjęć z zajęć z bezkręgowcami [kliknij]

8. Organizator nadaje sobie prawo do nadania wyróżnień indywidualnych autorom prac.

9. Nagrody przyznawane są klasie, nie zaś indywidualnie dyrektorom placówek, uczniom, nauczycielom itd.

10. Rozstrzygnięcie konkursu: 5 IV 2016.

11. Doręczenie nagród odbędzie się w ciągu 14 dni od rozstrzygnięcia konkursu, z zastrzeżeniem, że uzgodnienie terminu lekcji zależy zarówno od możliwości czasowych Organizatora i klasy, toteż realizacja zajęć za porozumieniem stron może odbyć się do dnia 30 IV 2016 włącznie lub po wzajemnych ustaleniach w późniejszym terminie.

12. Prace naruszające dobre obyczaje, obraźliwe, rasistowskie itd. mogą zostać zgłoszone do właściwych organów administracji publicznej.

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przez Facebooka: www.facebook.com/zywaedukacja <kliknij>


* do ceny zajęć danego dnia należy doliczyć 20 zł, niezależnie od liczby zamówionych zajęć; zgodnie z dostępną na stronie OFERTĄ

** upusty nie kumulują się z promocjami i obniżkami wynikającymi z innych zmian w ofercie – dotyczą cen podstawowych

Odsłony: 928