Witryna i podstrony lub jej komponenty mogą zbierać Twoje dane pod postacią ciasteczek (Cookies). Poruszanie się po witrynie oznacza Twoją pełną akceptację ich zbieranie.

baner fb warsztaty

"Klasa owadów"

Opublikowano: środa, 30, grudzień 2015

KONKURS PLASTYCZNY dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH z ZIELONEJ GÓRY

Z dniem 31 XII 2015 Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski (dalej Organizator) ogłasza konkurs dla klas szkół podstawowych oraz dla placówek i świetlic wychowawczych i edukacyjnych dla grup dzieci obejmujących grupy wiekowe uczniów szkoły podstawowej (6-13 lat) [wówczas zgłasza się dana grupa]. Niniejsze placówki muszą znajdować się na terenie Zielonej Góry (w rozumieniu granic administracyjnych po fuzji z początkiem 2015 roku) lub w miejscowościach: Płoty, Przytok.

Przedmiot konkursu:

Praca plastyczna w technice dowolnej w formacie A-3 (rysunek w kolorze, czerni, kolaż, wyklejanka itd.) na temat "Klasa owadów". Uczniowie wyobrażają sobie, że są wybranym przez siebie owadem i rysują wyimaginowane życie szkolne oczami owadów. Prace mogą zostać wykonane indywidualnie lub (co zalecane) przez grupę uczniów reprezentujących tę samą klasę.

Czas trwania konkursu: 31 XII 2015 - 20 I 2016.

Zasady:

1. Każda klasa może dostarczyć maksymalnie trzy prace.

2. Prace winny być dostarczone do dnia 20 I 2016 na adres: Żywa Edukacja - Sebastian Pilichowski, Zielona Góra 66-002, Stary Kisielin - Szkolna 35 pocztą z dopiskiem "Klasa owadów".

3. Adresat winien zadbać o odpowiednie opakowanie pracy celem uniknięcia uszkodzeń. Uszkodzenia mogą wpłynąć na ocenę pracy przez Organizatora.

4. Prace powinny być oryginalne, tzn. wykonane faktycznie przez autorów wskazanych w formularzu zgłoszeniowym (kliknij tu,  by pobrać) i nigdy wcześniej niepublikowane.

5. Nadesłane prace nie zostają zwrócone.

6. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z ich publikowaniem na stronach i w materiałach Żywej Edukacji - Sebastian Pilichowski, zgodnie z poszanowaniem praw autorskich, tj. ze wskazaniem autorów prac.

7. Nagrody:

I miejsce: darmowa, godzinna (ok. 60 min.) lekcja z udziałem żywych bezkręgowców; kalendarz ścienny na rok 2016; 20 jaj straszyka Diapherodes gigantea (kliknij) do samodzielnej inkubacji i wychowu jako zwierzęta klasowe.

II miejsce: 50% zniżki na jedną lekcję (zgodnie z obowiązującym cennikiem) (ok. 60 min.) z udziałem żywych bezkręgowców; kalendarz ścienny na rok 2016.

III miejsce: 25% zniżki na jedną lekcję (zgodnie z obowiązującym cennikiem) (ok. 60 min.) z udziałem żywych bezkręgowców; kalendarz ścienny na rok 2016.

8. Organizator zatrzymuje sobie prawo do nadania maksymalnie trzech wyróżnień. Przewidziana nagroda za wyróżnienie to kalendarz ścienny na rok 2016.

9. Nagrody przyznawane są klasie, nie zaś indywidualnie dyrektorom placówek, uczniom, nauczycielom itd.

10. Rozstrzygnięcie konkursu: 25 I 2016.

11. Doręczenie nagród odbędzie się w ciągu 14 dni od rozstrzygnięcia konkursu, z zastrzeżeniem, że uzgodnienie terminu lekcji zależy zarówno od możliwości czasowych Organizatora i klasy, toteż realizacja wygranej lekcji może odbyć się do dnia 29 II 2016 włącznie lub po wzajemnych ustaleniach w późniejszym terminie.

12. Prace naruszające dobre obyczaje, obraźliwe, rasistowskie itd. mogą zostać zgłoszone do właściwych organów administracji publicznej.

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przez Facebooka: www.facebook.com/zywaedukacja <kliknij>

pobierz plakat tutaj

klasa konkurs maly

Odsłony: 536