Oferta

baner fb 04

Szanowni Państwo,

zapraszam do skorzystania z oferty zajęć przyrodniczych. Wśród proponowanych zajęć znajdziecie Państwo tematy zoologiczne, botaniczne, związane z zagadnieniami ochrony środowiska, przyrody i ekologii. Ponadto lista tematów obejmuje warsztaty z rozpinania owadów, preparacji aparatu gębowego owadów oraz... (no właśnie, lista stale się powiększa).

Znakiem rozpoznawczym Żywej Edukacji są lekcje o owadach, w których uczestniczą żywe okazy. Zachęcam do przejrzenia wybranych zdjęć tutaj [proszę kliknąć].

Cel, jaki przyświecał założeniu działalności był prosty i szeroki - uświadamiać, uwrażliwiać i powiększać wiedzę o przyrodzie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie ma barier wiekowych, aby poznawać przyrodę, jej piękno i problemy. 

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani moimi odwiedzinami w Państwa przedszkolu, szkole, czy jakiejkolwiek placówce, proszę o wiadomość z propozycją terminów, do których będę mógł się odnieść pod adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub za pośrednictwem Facebooka


W poszczególnych zakładkach odpowiadających etapom kształcenia znajdują się opisy proponowanych zajęć wraz z czasem trwania i cennikiem. Istnieje możliwość uzgodnienia tematów na życzenie. Zachęcam do stałej lub cyklicznej współpracy (atrakcyjne ceny, rabaty).

Zachecam do śledzenia bloga przyrodniczego na tej stronie, koncie Facebook oraz wordpress (kliknij).

W przypadku grup spoza granic administracyjnych miasta Zielona Góra ustalana jest indywidualnie opłata dodatkowa związana z kosztami przyjazdu.

Kwota płatna z góry przelewem lub gotówką. Jako potwierdzenie wystawiam fakturę (podmiot zwolniony z VAT).

REGULAMIN (proszę kliknąć)

eurycantha calcarata ssp 001061017 04